ODKRYJ NASZ PARK

Jump Szczecin, to idealne miejsce zarówno na pierwsze kroki na trampolinach, zabawę i rozładowanie emocji po ciężkim dniu jak i świetne miejsce dla każdego, kto chciałby się nauczyć akrobacji, trenować kombinacje trików, a także wykonywać ćwiczenia gimnastyczne.

W naszym parku, czeka na mnóstwo rozrywki i wyskokowych atrakcji przystosowanych zarówno
dla początkujących jak i profesjonalistów a także największy zestaw trampolin z mnóstwem możliwości.

Basen z gąbkami

Najpopularniejsza atrakcja większości gości,  daje możliwość bezpiecznego trenowania nawet skomplikowanych ewolucji, bez obawy o nieprzyjemne konsekwencje zdrowotne. Skośna ściana i podesty to dodatkowa frajda dla bardziej doświadczonych skoczków.

Arena główna

Największy zestaw trampolin w jednym miejscu z mnóstwem możliwości. Tu znajdziecie zarówno batuty poziome jak i skośne. Miejsce gdzie dwie drużyny mogą zagrać w zbijaka, siatkówkę lub w kosza na wsady.

Ścieżka akrobatyczna

Tuż obok areny głównej znajdziecie bieżnię akrobatyczną w postaci długiej trampoliny. Tutaj możecie trenować długie kombinacje trików, a także wykonywać ćwiczenia gimnastyczne.

Belki

Sprawdźcie swoje siły w pojedynku na belkach nad gąbkami. Użyj wszystkich sił aby zrzucić przeciwnika w miękką przepaść.

Kosz

Jeśli marzysz o podniebnych lotach pod sam kosz to właśnie tutaj masz taką możliwość. Bez żadnego problemu będziesz mógł robić efektowne wsady z wyskoku.

Hopka

Przeskocz, wskocz, zeskocz, stań na rękach, stań na głowie. Po prostu użyj wyobraźni.

Kształtki parkour

Specjalnie przygotowane przeszkody w celu bezpiecznej nauki parkour.
profil
X