Cennik

Cennik parkour w Jump Szczecin

Cennik parkour

Cena za pojedyncze zajęcia parkour wynosi:

  • 30 zł w przypadku uczęszczania na 2 zajęcia tygodniowo,
  • 32 zł w przypadku uczęszczania na 1 zajęcia tygodniowo.

Płatność odbywa się za minimum okres jeden rozliczeniowy  tj. miesiąc. Przykładowo gdy w miesiącu są 4 zajęcia (1 zajęcia tygodniowo), karnet miesięczny kosztuje 128 zł. W przypadku 8 zajęć (2 zajęcia tygodniowo) płatność za miesiąc kosztuje 240 zł. Sprawdźcie, która opcja w cenniku parkour pasuje Wam najlepiej.

Cena za skarpety antypoślizgowe z tzw. ABS – 5 zł.

cennik parkourPłatność za zajęcia parkour

Płatności realizowane powinny być przelewem za każdy okres rozliczeniowy (miesiąc), z góry do dnia 5. miesiąca.

Odbiorca: Neovilo sp. z o.o.

Nr konta (mBank): 73 1140 2004 0000 3902 7930 9623

Tytuł przelewu: za jaki miesiąc, imię i nazwisko dziecka

Podaruj sobie oraz swojemu dziecku solidną dawkę adrenaliny. Zatem, wybierz dogodny termin oraz godzinę, sprawdź cennik parkour, a następnie odwiedźcie nas na zajęciach parkour!

Czym jest parkour?

Parkour pochodzi z Francji i jest formą aktywności fizycznej polegającą na pokonywaniu przeszkód w jak najszybszy, najprostszy i zarazem najefektowniejszy sposób. Tak, więc, oryginalnie został stworzony z myślą o przemieszczaniu się w miejskiej dżungli – pokonywaniu murków, ławek, schodów, barierek i wielu innych elementów.

Parkour w Jump Szczecin

Parkour w naszym wydaniu to nic innego, jak tor przeszkód zbudowany z naszych kształtek czyli obiektów pełniących funkcję przeszkód. Dbamy zarówno o najmłodszych i dopiero początkujących parkour’owców, jak i zaawansowanych „wyjadaczy”.

Jak wygląda nauka parkour?

Zajęcia na torach z przeszkodami parkour odbywają się zawsze pod okiem doświadczonego trenera – Krzysztofa. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. W związku z tym, na początku instruujemy, jak należy korzystać z torów, jak wykonywać ewolucje, a także jak upadać, aby nic sobie nie zrobić. Pilnujemy, aby każdy uczestnik mógł cieszyć się zabawą, bez urazów i bolesnych wspomnień. Po takiej odprawie przechodzimy do zajęć parkour, na których uczymy efektywnego (ale także efektownego!) przemieszczania się po wcześniej przygotowanych torach.

A każde zajęcia to nowe, coraz bardziej skomplikowane, ale także dające coraz większą frajdę ćwiczenia. U nas nie ma miejsca na nudę!

Korzyści płynące z zajęć parkour

Poza ogromną dawką rozrywki, zajęcia na torze z przeszkodami w Jump Szczecin niosą za sobą także szereg innych korzyści.

A najważniejszą z nich jest naturalnie pozytywny wpływ na rozwój ciała, poprawienie wydolności, kondycji i po prostu polepszenie samopoczucia.

Ćwiczenia z przeszkodami parkour wpływają także pozytywnie na:

  • poprawę równowagi i skoczność
  • wzrost siły, precyzji oraz szybkości ruchu
  • polepszenie techniki (lądowań, pokonywania przeszkód)

Poza tym, ćwiczenia parkour są również odpowiedzialne za poprawę zwinności oraz wytrzymałości.