1. Ile czasu mogę skakać?
Bilet obowiązuje na 60 minut skakania. Należy przyjść na około 15 minut przed zarezerwowaną godziną, by zdążyć się przebrać i zaznajomić z instruktażem.
2. Dlaczego muszę rezerwować bilet?
Prowadzimy rezerwację biletów z powodów bezpieczeństwa i wygody. W jednym czasie na hali może być do 30 osób skaczących. Przyczynia się to do zwiększenia bezpieczeństwa uczestników parku trampolin a także do bardziej komfortowego skakania.
3. Czy są szatnie?
Znajduje się u nas osobna szatnia damska i męska. Każdy otrzymuje klucz do szafki, na czas skakania można go zostawić na recepcji.
4. Czy na hali są osoby które pokażą jak skakać?
Tak, zawsze na hali znajduje się instruktor, który sprawuje pieczę nad uczestnikami a także służy radą.
5. Czy opiekun dziecka, który nie będzie skakać, też musi kupić bilet?
Do 8 rż. dziecka (włącznie) pełnoletni opiekun wchodzi na 1 bilet z dzieckiem. Powyżej 8 rż. dziecka, jeśli opiekun nie będzie skakać, nie musi kupować dla siebie osobnego biletu.
6. Czy wejścia są o pełnych godzinach?
Tak. Wejście na halę i rozpoczęcie skakania zaczyna się i kończy zawsze o pełnej godzinie. Należy przyjść jednak o 15-10 minut szybciej, by zdążyć się przebrać i zaznajomić z instruktażem bezpiecznego skakania. W razie zapasu czasu proponujemy posiedzenie w poczekalni.
7. Obowiązuje mnie rozgrzewka?
Pamiętaj – każdą dłuższą aktywność ruchową należy poprzedzić rozgrzewką, by uniknąć kontuzji i przygotować się na wysiłek fizyczny. Rozgrzać można się samodzielnie lub na życzenie skaczącego nasi trenerzy przeprowadzą krótką rozgrzewkę
8. Jaki strój obowiązuje?
Najlepszy jak przy każdej aktywności fizycznej będzie wygodny strój sportowy. Na stopy wymagamy skarpetki antypoślizgowe.
9. Czy można płacić kartą?
Tak.
10.Czy jest parking?
Tak, bezpłatny.
11. Ile muszę mieć lat, żeby mnie wpuszczono na trampoliny?
Minimalny wiek dziecka to 3 lata.
12. Po co wiszą na ścianach plakaty instruktażowe?
By zapewnić bezpieczeństwo bardzo ważne jest zapoznanie się z zasadami skakania – co można a co jest zakazane. Na poczekalni, na recepcji i przed wejściem na trampoliny wiszą na ścianach plakaty instruktażowe z którymi każdy uczestnik ma obowiązek się zapoznać przed skakaniem.