Park Trampolin Jump Szczecin

ul. Mieszka I 80 (teren Wutehu), 71-011 Szczecin

tel. 535 203 334

email: kontakt’małpa’jumpszczecin.pl

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziecie Państwo tutaj.

NAPISZ DO NAS!

Kontakt z Jump Szczecin

salto w sali szczecinNasz Park Trampolin Jump Szczecin działa – jak nazwa wskazuje – na terenie Szczecina. Mieścimy się przy ul. Mieszka I 80. Możecie się z nami skontaktować mailowo (kontakt’małpa’jumpszczecin.pl) lub telefonicznie (535 203 334).

Nasze trampoliny sprawią, że Wasze dzieciaki przekonają się do tego, że aktywnie spędzony czas jest lepszy niż gra na komputerze, tablecie, xboxie czy playstation, więc nie czekajcie aż przyrosną do krzesła, tylko zarezerwujcie im wejście do Jump Szczecin. Możecie też u nas zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swoich pociech. W czasie gdy Wasze dzieci będą się bawić na trampolinach lub w basenie z gąbkami, Wy na spokojnie wypijecie kawę lub herbate w naszej kafejce Jump Cafe.

Skontaktujcie się z nami dzwoniąc lub pisząc, albo zarezerwujcie miejsce przez nasz system rezerwacji (zakładka “Kup bilet“).

Zapraszamy serdecznie!