Mikołajki w parku trampolin

Figurka świętego mikołaja

Mikołajki w parku trampolin

Mikołajki są wyjątkowym dniem dla każdego dziecka. Już dużo wcześniej czeka ono na prezenty i podarunki. Jednak samo wręczenie mikołajkowego drobiazgu nie sprawi, że dzień ten stanie się magiczny. Zatem jak spędzić aktywnie mikołajki z dzieckiem? Dobrym pomysłem jest wyjście klasowe/grupowe do parku trampolin.

Zabawa dla najmłodszych

Park zlokalizowany w Szczecinie to obiekt, gdzie każde dziecko bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. W samym parku zlokalizowano wiele atrakcji, które zostały zaprojektowane zarówno dla początkujących jak też doświadczonych dzieci. Znajdziemy tam między innymi basen z gąbkami. To popularne miejsce zabaw, które pozwala na trenowanie rozmaitych ewolucji, bez obaw, że w trakcie wykonywania podskoków, przewrotów i każdej aktywności fizycznej, stanie nam się coś złego. Z kolei na arenie głównej umiejscowiono dużą ilość trampolin. Znajdziemy tam między innymi batuty poziome, jak też skośne.

Niezapomniane chwile z Jump

Kolejną atrakcją jest ścieżka akrobatyczna. Znajdująca się tam długa trampolina w kształcie bieżni, pozwala na wykonywanie niezwykle efektownych trików oraz ćwiczeń gimnastycznych. W tej bezpiecznej przestrzeni młodzi sportowcy mogą trenować najbardziej skomplikowane układy, które potem powtarzać będą na twardej nawierzchni. Oprócz tego w parku trampolin znajdziemy też belki, które pozwalają na doskonałą zabawę z przyjaciółmi, połączoną z rywalizacją. Stworzony został też kosz, hopka oraz kształtki parkour. Te ostatnie zostały przygotowane dla wielbicieli coraz popularniejszej i efektownej sztuki poruszania się po mieście.