ODKRYJ NASZ PARK

Park Trampolin Jump Szczecin to idealne miejsce zarówno do stawiania pierwszych kroków na trampolinach, naukę akrobacji powietrznych, jak i profesjonalnych treningów (trików oraz ćwiczeń gimnastycznych).

Ten obiekt to doskonałe miejsce stworzone do świetnej zabawy. Sprawdza się także idealnie do rozładowywania emocji po ciężkim dniu (czy to w szkole, czy w pracy).

W naszym parku czeka na Ciebie mnóstwo rozrywki i wyskokowych atrakcji przystosowanych zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. A oto one:

Basen z gąbkami

Najpopularniejsza atrakcja doceniana praktyczne przez wszystkich naszych gości. Daje możliwość bezpiecznego trenowania nawet bardzo skomplikowanych ewolucji, bez żadnych obaw o odniesienie jakichkolwiek urazów.

Skośna ściana i podesty to dodatkowa frajda dla bardziej doświadczonych skoczków.

Uwaga! W związku z istniejącymi obostrzeniami dotyczącymi zagrożenia COVID-19 narzuconymi przez GIS i kierując się Państwa bezpieczeństwem i zdrowiem strefa gąbek jest obecnie zamknięta.

Arena główna

Jest to największy zestaw trampolin zebranych w  jednym miejscu. Znajdziesz tu zarówno batuty poziome, jak i skośne. Jest to też idealne miejsce, gdzie dwie drużyny mogą zagrać w zbijaka, siatkówkę lub w koszykówkę.

Ścieżka akrobatyczna

Tuż obok areny głównej znajduje się bieżnia akrobatyczna w postaci długiej trampoliny. Tutaj możesz trenować długie i skomplikowane kombinacje trików, a także wykonywać ćwiczenia gimnastyczne.

Belki

Sprawdź swoje siły w pojedynku na belkach umieszczonych nad gąbkami. Użyj wszystkich sił, aby zrzucić przeciwnika w miękką przepaść. Gwarantujemy rywalizację połączoną z niezłą zabawą.

Kosz

Jeśli marzysz o podniebnych lotach pod sam kosz – właśnie tutaj masz taką możliwość. Spróbuj swoich sił w wykonywaniu efektownych wsadów z wyskoku.

Hopka

Na hopce możesz bawić się tak, jak chcesz – przeskakiwać, wskakiwać, zeskakiwać, stawać, na rękach, głowie i na czym tylko chcesz! Jedyną granicą jest Twoja wyobraźnia.

Kształtki parkour

Ucz się bezpiecznie sztuki parkour. Skorzystaj w tym celu ze specjalnie przygotowanych przeszkód oraz pomocy instruktorów, którzy zawsze są do Twojej dyspozycji.
salto w sali szczecin

Salki urodzinowe

Dodatkowo, do Waszej dyspozycji oddajemy dwie salki (zieloną na 17 osób i niebieską na 25 osób), w której możecie zorganizować imprezę urodzinową lub dowolne przyjęcie.

 

jump_szczecin_urodziny4

Kafejka Jump Cafe

Również dla Waszej wygody i relaksu oddaliśmy nowootwartą kafejkę Jump Cafe, w której możecie spróbować naszej pysznej kawy lub herbaty. Szczególnie polecamy to miejsce rodzicom, czekającym na swoje skaczące pociechy.
jump_cafe5

NASI TRENERZY

O nas, czyli o firmie Jump ze Szczecina

Dowiedz się, kim jesteśmy i jakie atrakcje oferujemy w ramach naszej działalności. Przekonaj się, że nasz lokal to najlepsze miejsce do aktywnego spędzania czasu zarówno z rodziną, dziećmi, jak i znajomymi.