Park trampolin dla uczniów i studentów w Szczecinie

skok na trampolinie w szczecinie

Park trampolin dla uczniów i studentów w Szczecinie otwiera się szerzej dla młodych ludzi i zaprasza na specjalną promocję od poniedziałku do piątku.

W dni powszednie do godziny piętnastej, każdy uczeń szkoły podstawowej i średniej oraz student może poskakać przez godzinę za jedyne piętnaście złotych. Bilety można nabyć na miejscu lub też za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Jump Szczecin to idealne miejsce

Jump Szczecin to idealne miejsce, żeby rozwijać swoją aktywność oraz osiągać doskonałe wyniki sportowe. Zostało zaprojektowane tak, żeby być atrakcyjne jednakowo dla osób początkujących w akrobatyce, jak też tych, którzy szukają miejsca do profesjonalnych treningów i chcą doskonalić się w sztuce ćwiczeń gimnastycznych czy dopracować wyuczone już triki. Wszyscy skaczący nadzorowani są przez doświadczonych instruktorów, którzy przez cały czas dbają o bezpieczeństwo uczestników zabawy.

Skakanie na trampolinie pozwala odbyć intensywny trening, który doskonale wpływa na rozwój osobisty jednostki i kształtowanie ciała. To idealny i prosty sposób, aby zapewnić sobie odpowiednią kondycję fizyczną, a przede wszystkim skoczność i poprawić równowagę.

Skacząc, użytkownicy poprawiają swoją szybkość, a także precyzję oraz siłę. Uczymy się też bezpiecznego lądowania i właściwej koordynacji, a także kontrolowania własnego ciała i przewidywania reakcji. Park trampolin dla uczniów to także świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i rozładowanie emocji po ciężkim dniu.