Półkolonie

arena trampolinowa w szczecinie2

Półkolonie to idealny czas, żeby spróbować czegoś ciekawego i nowego. Sumiennie przyznajemy, że odwiedziny w naszym parku trampolin nie są raczej sposobem na zorganizowanie czasu młodzieży przez całe półkolonie, co jednak nie oznacza, że nie może to być najlepszy dzień całego lata.

Zabawa na trampolinach

Wyjścia do parku trampolin proponujemy osobom indywidualnym, rodzinom oraz , takim właśnie jak grupy półkolonistów. Jeśli grupa jest wystarczająco duża, możliwe jest nawet wynajęcie całego parku tylko dla niej. Zapraszamy również szkoły, które byłyby zainteresowane przeprowadzeniem ciekawszych niż zwykle zajęć z wychowania fizycznego.

Wyjście do parku trampolin

Wszystkie wyjścia do parku trampolin zawsze odbywają się pod opieką naszego personelu, co oznacza, że dokładamy wszelkich możliwych starań, by czas spędzony w sposób aktywny w naszym parku był w pełni bezpieczny. Każdy pobyt zaczyna się tutaj od przedstawienia zasad bezpieczeństwa i upewnienia się, że dla wszystkich są jasne. Pobyt może mieć charakter czasu wolnego, w czasie którego wszyscy goście zajmują się po prostu tym, co im najbardziej przypada do gustu lub mogą być bardziej zorganizowane i na przykład skupiać się na bardzo modnej w ostatnich latach sztuce parkur, czyli akrobatycznego pokonywania przeszkód w pełnym biegu. Nasz park trampolin został odpowiednio zabezpieczony, by tego typu aktywności nie było dla dzieci bardziej ryzykowne, niż typowa aktywność fizyczna na placach zabaw.